ONK Metković s 3:0 ispratio goste iz Žrnova

Metković, 21.11.2016. - Na igralištu ONK Metković jučer su u 11. kolu I. ŽNL dubrovačko-neretvanske Metkovci ugostili ekipu NK Žrnovo i ispratili je na Korčulu s tri pogotka u njihovoj mreži.

Prvo poluvrijeme obje su ekipe imale dosta udarac u okvir gola. Domaći su poveli u 17. minuti preko Častimira Perića, a unatoč nekoliko prilika za domaćina u nastavku, na predah se otišlo s rezultatom 1:0.

Drugo poluvrijeme prolazi u znaku borbe za loptu uz dosta prekršaja. Na 2:0 u 75. minuti povisuje Ilija Marušić, koji je u igru ušao umjesto Ante Kljusurića. Treći pogodak pred kraj susreta postiže džoker s klupe Tonći Jerković, koji je u igru ušao umjesto Josipa Mioča te nakon desetak minuta, u 86-oj, postavio konačan rezultat od 3:0. Mogla je pobjeda domaćina biti i viša jer su se dokraja utakmice napadači Metkovića u nekoliko navrata nalazili u situaciji jedan-na-jedan sa Žrnovskim vratarem.