Druga 'Žabica' okupila preko sedamdeset natjecatelja

Metković, 23.10.2016. - Na pomoćnom igralištu NK Neretva u organizaciji metkovskih biciklističkih klubova Metković i Relaks jučer je održana Druga dječja XC biciklistička utrka Žabica 2016, u kojoj se natjecalo više od 70-ero djece u trima uzrasnim kategorijama. Mali, srednji i veliki biciklisti uložili su velik napor tijekom natjecanja, uz podršku svojih obitelji koje su za njih zdušno navijale.

Što se tiče konačnih rezultata u trima kategorijama, u onoj najsimpatičnijom kategoriji mališa najbrže vrijeme imao je Ivano Šetka, čime je zaslužio zlatnu medalju oko vrata, srebrna u istoj kategoriji bila je Vana Bebić, dok je treće mjesto i brončanu medalju osvojila Ena Maslović. U utrci srednjih uzrasta najbrži je bio Branko Dominiković, s drugim prolaznim vremenom u cilj stigao je Karlo Vučković, dok je treći bio Ivan Ivić. Očekivano, najveća konkurencija, ipak, je bila u trećoj uzrasnoj kategoriji, a u utrci velikih najbrža je bila Barbara Dropulić i time osvojila zlatno odličje, srebrni je bio Sandro Sebastijan Grmoja, a brončanu medalju kući je ponijela natjecateljica Tomislava Brečić. Čestitke svim malim natjecateljima i roditeljima koji ih podržavaju u bavljenju sportom, a organizatorima pohvale za još jedno uspješno održavanje toga sportskog natjecanja.