Još jedna domaća pobjeda naših nogometašica

Metković, 3.10.2016. - Na Igralištu Iza Vage jučer je po lošem vremenu i raskvašenu terenu odigrana utakmica 4. kola I. HNLŽ između ŽNK Neretve i ŽNK Lepoglave, u kojoj su Metkovke slavile 2:0.

U prvom poluvremenu bilo je dosta udaraca iz daljine i slobodnih udaraca s obiju strana. Prvi pogodak postiže domaća igračica Marija Herceg, savladavši u 42. minuti gostujuću vratarku Suzanu Petrinec. S tim rezultatom završava prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu kiša je pojačala, no to nije omelo nogometašice na terenu pa je u 72. minuti priliku za gol iskoristila Helena Perić. Igračice Neretve rezultat 2:0 zadržale su do kraja utakmice i tako osvojile još tri boda.

ŽNK NERETVAKešina(V), Jurković, Krtalić, Krndelj(od 86.' Repeša), Žilić, Čajić, Mijoč(od 89.' Bokšić), Govorko, Terzić(od 65.' Ćubić), Kolovrat(K), Herceg(od 46.' Tanović).

Trener: Duško Mijoč

ŽNK LEPOGLAVAPetrinec(V), Cikač, Kupčić, Vučkovečki(od 78.' Strugar), Mendaš(K), Lovrić, Kuča, Koščec, Kostanjevec, Hojsak, Juriša.

Trener: Siniša Matuza