Metkovcima u Čitluku tri srebra i četiri bronce

Metković, 19.9.2016. - U subotu je u Čitluku održan Međunarodni klupski turnir DBG OPEN 2016., koji se održao u organizaciji triju karataških klubova; Međugorje, Hercegovina i Brotnjo, na kojemu su sudjelovali i klubovi i Metkovića.

Za Karate-klub Metković nastupilo je 14 natjecatelja. Lucija Utovac osvojila je srebrnu medalju u kategoriji djevojčice 10 godina -40 kg, Laura Ćulum srebrnu medalju u kategoriji djevojčice 10 godina -35 kg i Sara Đukić brončanu medalju djevojčice 13 godina -47 kg.

U kategoriji dječaci 13 godina -50 kg brončanu medalju osvojili su Ante Juračić i Ante Dugandžić, dok je Ante Krstičević osvojio brončanu medalju u kategoriji dječaci 13 godina -55 kg.

Natjecali su se još Duje Mihaljević, Ivan Jelinić, Petar Borovac, Ema Vidović, Lukas Glavoškić, Ivan Batinović, Ante Leontić i Marinela Perić, no bez uspjeha.