Metkovke očekivano poražene od iskusnijih Zagrepčanka

Metković, 20.3.2017. - Na igralištu Iza Vage jučer su u 10. kolu I. HNLŽ nogometašice ŽNK Neretva i ŽNK Agram odigrale utakmicu u kojoj su gošće slavile 1:6.

Već u 6. minuti Zagrepčanke su povele pogotkom Tomislave Matijević, no vodstvo gostujućih igračica nije dugo trajalo jer u 10. minuti Metkovke izjednačuju iz slobodnoga udarca preko Glorije Šimunović. U nastavku poluvremena prilike su se nizale na objema stranama, a Zagrepčanke u 24. minuti dolaze do novog vodstva pogotkom Petre Pezelj. Pri samom kraju poluvremena, kada se činilo da će se na predah otići pri rezultatu 1:2, Tomislava Matijević za Zagrepčanke postiže treći pogodak.

U drugom poluvremenu igračice ŽNK Agram dominiraju te nižu pogotke u 72., 77. i 82. minuti. Postigle su ih Doris Tomić, Tomislava Matijević i Ana Dujmović te time postavile konačan rezultat 1:6. ŽNK Neretva trenutno se nalazi na petom mjestu s 13 osvojenih bodova, a u sljedećem kolu gostuje kod splitskoga Marjana.