KK Metković u Crnoj Gori osvojio sedam medalja

Metković, 25.2.2017. - Karate-klub Metković danas je sa sedam natjecatelja nastupio na Međunarodnom klupskom karate-natjecanju Kup Mimoza, koje se održalo u crnogorskom Herceg Novom i Igalu. Među 404 natjecatelja iz 28 klubova Metkovci su u borbama osvojili sedam medalja; četiri zlata, dva srebra i jednu broncu.

Zlata u su mlađim kategorijama osvojili Duje Mihaljević, Laura Ćulum i Lucija Utovac te u kadetskom uzrastu Petar Borovac. Srebro je među mlađim kadetima osvojio Ante Krstičević, a u kadetskom uzrastu Iva Vučić. Broncu je osvojila Sara Đukić u kategoriji mlađih kadetkinja.

Sustav natjecanja je bio po principu pobjeda, bez repasaža, pa se do finala dolazilo prolaskom u minimalno tri kola.

Sljedeće natjecanje je u Sarajevu, koje će se zbog velika broja natjecatelja održavati 4. i 5. ožujka.