Neretvi još jedna domaća pobjeda

Metković, 4.10.2015. - U prvenstvenoj utakmici 8. kola III. HNL jug jučer je NK Neretva na svom igralištu pred dvjestotinjak gledatelja rezultatom 2 : 0 pobijedila NK Zagora iz Unešića.
    Domaćini su većim posjedom lopte stalno prijetili gostima. U 43. minuti Brečić loptu ubacuje u gužvu pred protivnička vrata, u čemu se Bubalo najbolje snalazi i postiže pogodak za vodstvo domaćina.
    U nastavku utakmice gosti su prisiljeni oštrijom igrom tražiti povratak u utakmicu, ali iz jednoga za Neretvu dosuđena slobodnoga udaraca Dragan Brečić podiže vodstvo Neretve na 2 : 0 i tako u 60. minuti postavlja konačan rezultat utakmice.

NK Neretva: Predrag Rolj, Darko Glavan, Luka Kapović, Drago Kuran (od 55. minute Duje Batinović), Luka Bubalo, Ante Batinović, Zvonimir Medić Frane Jerković (od 88. minute Davor Šutalo), Dragan Brečić, Mihovil Šutalo (od 75. minute Ivan Popović), Nedjeljko Kaleb.

NK Zagora: Jakov Jelić, Stipe Gizdić, Ante Sunara, Ante Kurbaša (od 88. minute Hrvoje Šibenik), Mario Kapitanović (od 51. minute Domagoj Barać). Matteo Drušković, Krešimir Slugan (od 60. minute Martino Mikelić), Ante Barać, Luka Pleština, Roko Škomrlj, Mile Ćaleta.