Petar Jeramaz srebrni u Splitu

Metković, 30.3.2015. - U Splitu je jučer na Međunarodnom karate-turniru Kup Jadrana nastupio i Karate-klub Knez Domagoj , čiji je član Petar Jeramaz u kategoriji seniori -84 osvojio srebrnu medalju.
    Petar je u četvrtfinalu rezultatom 3:0 pobijedio natjecatelja iz Opatije, dok je u polufinalu ostvario pobjedu od 2:1 nad natjecateljem iz Crne Gore. U finalnom meču, koji je dosta bio ravnopravnom, ipak je rezultatom 1:0 izgubio od reprezentativca Bosne i Hercegovine.
    Na istomu natjecanju članica Kluba Martina Manenica, nositeljica crnoga pojasa 1. Dan, obavivši praktični dio potvrdila je prije položen teoretski ispit za karate-sudca. Napominjemo da je Martina 2008., predvođena trenerom Mijom Volarevićem, osvojila državnu medalju na Prvenstvu Republike Hrvatske u borbama te da je izvrsna učenica metkovske Gimnazije.