Kobiljača, Mlinište i Raja Ploče u četvrtfinalu

Metković, 24.3.2015. - Tri neizvjesne utakmice prvoga kola Liga-kupa UMA Metković, što su se jučer igrale u Gradskoj sportskoj dvorani, donijele su prolaz momčadima SU Kobiljača, MNK Mlinište i Raja Ploče.

SU Kobiljača je u otvorenoj i efikasnoj utakmici uspjela protiv MNK Komin pred kraj doći do poravnanja na 4:4, a potom u lutriji šesteraca proći u četvrtfinale. Naime, Kominjani nisu uspjeli iskoristiti tri od četiri šesterca, koliko su ih izveli.
    U drugoj utakmici malonogometaši Vida tri puta su vodili protiv protivnika iz Mliništa, ali to im, ipak, nije bilo dovoljno za prolaz. Sve to stizali su igrači Mliništa te naposljetku s dva pogotka i prestigli Vidonjce pri rezultatu 5:3, koji su Vidonjci u završnici samo uspjeli smanjiti na konačnih 5:4 i pustiti Mlinište u četvrtfinale.
    U posljednjoj utakmici Raja Ploče ponovno je porazila Podkraj No limit. Nakon nedavne pobjede u prvenstvu od 6:4, bili su bolji i u Liga-kupu, ovaj put s 5:3. Visoku prednost Pločana od 3:0 iz prvoga poluvremena momci iz Podkraja nisu u nastavku uspjeli potpuno preokrenuti u svoju korist.

SU Kobiljača - MNK Komin pen. 7:5 4:4 (3:3)
Alen Govorko 3, Anđelo Samardžić (ag)
Vinko Barbir, Zrinko Šuman, Ivan Šunjić, Ivan Medak
kazneni udarci šesterci
4:5 Marin Mataga, 5:5 Mile Herceg, - Vinko Barbir, - Ivan Šalinović, - Ivan Medak, 6:5 Ante Nižić, - Ivan Šunjić, 7:5 Ivan Šunjić Zec

MNK Mlinište - MNK Vid 5:4 (0:1)