Popović i Puljić prvi u B finalima, Vučina druga u Hrvatskoj

Metković, 6.10.2014. - Na veslačkoj stazi Jarun u Zagrebu od 3. do 5. listopada održavalo se Hrvatsko veslačko prvenstvu na kojemu je VK Neretvanski gusar nastupio s pet posada koje su izborile četiri finala.
    Posebno treba izdvojiti debitantski nastup desetogodišnjega Šime Popovića u kategoriji samaca kadeti B koji je, kao jedan od najmlađih veslača, izvrsno izveslao četiri utrke te osvojio prvo mjesto u B finalu (ukupno sedmo). Prvo mjesto u B finalu osvojio je i Ivan Puljić u kategoriji juniora A. Spomenimo i bivšu članicu Kluba Katarinu Vučinu koja je za svoj sadašnji klub VK Croatia osvojila srebrno odličje u dvojcu na pariće za kadetkinje A, izgubivši zlato za samo 78 stotinki.
    Na fotografijama su naši veslači s bivšom kolegicom Katarinom te Šime Popović u samcu i Katarina s srebrom.