Šport

Devet medalja za KK Metković

Metković, 5.5.2014. - U organizaciji Karate kluba Jadran u Splitu je jučer održano je međunarodno klupsko natjecanje Kup Svetog Duje. Karate klub Metković nastupio je sa 10 natjecatelja koji su osvojili dva zlata, srebro i 6 bronci, ukupno devet medalja.
     Zlatne medalje osvojili su: Lucija Borovac u katama, u kategoriji mlađih učenica, i Ivan Batinović u borbama, u kategoriji mlađih kadeta -41 kg. Srebrenu medalju osvojio je Ante Krstičević u borbama, u kategoriji učenici -42 kg. Brončane medalje osvojene su u borbama i to redom: u kategoriji učenika Ante Utovac, a u kategoriji učenica Iva Vučić, Tea Vekić, Ema Vidović, Sara Đukić i Marinela Perić. Nastupio je i Petar Borovac, ali je ostao bez plasmana.