CB Urban Orašina pobjednik MNT Metković 2013.

Metković, 26.12.2013. - Malonogometna ekipa CB Urban Orašina uspjela je u finalnoj utakmici 21. Božićnog malonogometnog turnira Metković 2013. seniorski pehar zadržati u Metkoviću tako što su sa 6:3 pobijedili ekipu Caffe Pavo Dubint iz Čitluka. U utakmici za treće mjesto među seniorima CB Carpe diem je rezultatom 9:2 pobijedio MNK Crni put.
    U juniorskoj konkurenciji prvak je Flamengo koji je sa 4:3 u finalu svladao Kaki šport. Za treće mjesto morali su se pucati šesterci jer je utakmica između CB Carpe diem i Žrnjeva završila sa 3:3. Dan su bolje iskoristili momci iz CB Carpe diem i s konačnim rezultatom 7:3 osvojili treće mjesto.
    Kao sportski dodatak Turniru održan je finalni susret Otvorenoga prvenstva u stolnom tenisu što ga je organizirao Stolnoteniski klub Metković . Prvak je Tonći Musulin koji je sa 4:2 svladao Jakova Toplaka.