Šport

Uspješni karataši

Metković, 7.4.2011. - Prošli vikend u Pločama je održan prvi međunarodni karate turnir pod nazivom Kup grada Ploča. Na turniru su sudjelovala 462 natjecatelja iz 37 klubova iz Hrvatske i BiH. Među njima bili su i karataši dva metkovska karate kluba.
   Ovaj put uspješniji su bili karataši KK Knez Domagoj. Zlatnu medalju u katama osvojio je Domagoj Jurković u kategoriji učenici 7. i 8. KYU. U istoj kategoriji srebrenu medalju osvojila je Petra Bebić. U borbama srebrom su se okitili Stipe Ujdur i Ante Bebić. Brončana odličja zaslužili su Ivan Galić, Bernard Marušić, Josipa Bebić, Petra Bebić, Vedran Ćupurdija i Ante Bebić. Za KK Metković brončanu medalju osvojila je Matea Goluža dok je Anđela Sušak osvojila srebrenu medalju u katama u uzrastu mlađih učenika 7. i 8. KYU pojas.
   Turnir je održan u organizaciji KK Ploče i Hrvatskog karate saveza.