Oslabljeni Metkovci poraženi u Podstrani

Metković, 1.2.2011. - Iz Podstrane metkovski košarkaši vratili su se s porazom. U 14. kolu A2 lige – jug izgubili su od domaćeg KK Mislava rezultatom 71:64.
  Zbog bolesti nekih igrača te neizostavnih obveza drugih, metkovski klub je u Podstranu otputovao u krnjem sastavu. Čak ni klupa nije bila skroz popunjena. Iako su naši u dvjema četvrtinama bili bolji, ključna je bila druga četvrtina u kojoj su Podstranjani napravili 12 koševa razlike, što metkovci nisu uspjeli stići u posljednjoj četvrtini koju su dobili 20:26. Za goste najviše koševa su postigli Lovrić (21), Ramić (14), Tolj (13), i G. Menalo (11).
  Metkovci u nedjelju, 6. veljače ugošćuju KK Kaštela koji je trenutno na 3. mjestu. Utakmica počinje u 18 sati, a ulaz je besplatan.