Neretva i Neretvanac podijelili bodove

Metković, 23.10.2010. - Danas su na igralištu Iza Vage u susretu 12. kola 3. HNL – jug stari znanci Neretva i Neretvanac podijelili bodove odigravši 0:0.
  Neretvanski ogled prikazanom igrom nije mogao zadovoljiti solidno popunjeno gledalište iako su obje momčadi imale i propustile vrlo izgledne prigode. Gosti su najbolju prigodu imali u 6. minuti kada se Mihaljević našao sam ispred domaćeg golmana Krešića, ali je pucao pokraj gola. Posebno burno pred vratima gostiju bilo je u samoj završnici prvog dijela kada nisu dobro reagirali ni Jelavić ni Milinković, propustivši tako prigodu da Neretva povede. Domaći su najbliži vodstvu bili u 80. minuti kada je Jelavić idealno ubacio, ali je Dodig s 10 metara pucao preko gola.
  Za Neretvu su igrali: Krešić, Kozina, Jelavić, Ćelić, Musa, Pehar (od 66. minute Rodin), Ključe, Vrnoga, Milinković (od 74. minute Majić), Dodig, Jurić (od 46. minute Curić).
  Za Neretvanac su igrali: Z. Bubalo, Paponja, Z. Čamo (od 46. minute Ćorić), I. Bubalo, Aličić, M. Čamo, Mihaljević, Jerković, Ključe, Brečić (od 74. minute Zovko), Babić.