Šport

Neretvi županijski derbi

Metković, 16.11.2009. - U 14. kolu III. HNL – jug na igralištu Iza Vage odigrana je utakmica između NK Neretva i NK Gošk koja je završena rezultatom 3:0 za domaću momčad.
   Boljom igrom tijekom cijelog susreta, Neretva je u županijskom ogledu izborila uvjerljivu pobjedu protiv Dubrovčana. Već prvi napad u 37. sekundi domaći su završili golom. Jelavić je idealno nabacio, a Raguž skrenuo loptu u gol. Povećanje vodstva Neretva je ostvarila u 51. minuti. Vrnoga je centrirao, Ćorić preskočio loptu, nakon čega ju je Brečić s desetak metara poslao u gol. Neretva je pobjedu potvrdila u 68. minuti pogotkom Bezera koji je nakon ubačaja Vrnoge loptu u gol pospremio glavom.

Naša kamera uhvatila je dvoje vjernih navijača u improviziranoj loži koju im je osigurao domaćin. Kako i ne bi kad se radi o dvojici bivših Neretvinih igrača koji su za Neretvu igrali još dok se zvala Narona. Lijevo je Ante Gluščević, a desno Senko Popovac.