Karataši iz Konjica donijeli četiri medalje

Metković, 9.6.2009. - Karataši Karate kluba Metković sudjelovali su protekloga vikenda na Međunarodnom karate turniru Konjic Open 2009. na kojem je nastupilo 458 natjecatelja iz 38 klubova Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije i Crne Gore.
   KK Metković u Konjic je otišao sa sedam natjecatelja koji su osvojili četiri medalje. U kategoriji kadeti - 63 kg, u kojoj je nastupilo 15 boraca, zlatnu medalju osvojio je Dino Žderić. Također u borbama srebrene medalje osvojili su Ante Bebić u kategoriji juniori – 68 kg i Maja Žderić u kategoriji učenice - 40 kg. Brončanu medalju osvojila je Lara Bebić u kategoriji kadetkinje - kate.
   Na slici gore: Dino Žderić, Maja Žderić, trener Denis Žderić, Lara Bebić i Ante Bebić. Uz njih četvero na Turniru su još nastupile: Gabi Dominiković, Sara Ćelić i Josipa Šiljeg.