Bronca sa Državnog prvenstva

Metković, 31.3.2008. - Na Državnom prvenstvu u karateu u borbama za učenike i učenice te mlađe kadete i mlađe kadetkinje, što se 29. ožujka održalo u Rijeci, jedanaestogodišnja Metkovka Martina Manenica (na slici druga s desna) osvojila je brončanu medalju.
Martina je članica KK Knez Domagoj iz Metkovića i natjecala se u kategoriji učenice do 32 kg. Uz malo sreće mogla je doći i do finala jer je u polufinalu imala neriješen rezultat, no sudačkim nadglasavanjem izgubila je 2:1. Martinin klupski kolega Slavko Volarević na tome natjecanju je zauzeo četvrto mjesto, a isto je postigla i Ivana Talajić iz KK Metković. Prema informacijama koje smo dobili iz KK Knez Domagoj, Martinina medalja je nakon 26 godina prva medalja koja je s Državnog prvenstva stigla u Metković.