Rukomet

Odličan početak

Metković, 6.2.2008. - Nastavak rukometnog prvenstva rukometaši RK Metkovića započeli su na najbolji način pobijedivši RK Moslavinu rezultatom 28:20.
Iako su gosti, koji su bili favorit u susretu, u prvom dijelu prvog poluvremena imali vodstvo, ulaskom golmana Granića Metkovci su uspjeli preokrenuti rezultat pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 17:13. Odlično izdanje Metkovci su pokazali i u nastavku utakmice održavajući gotovo tijekom čitavog drugog poluvremena rezultat na 5 do 6 golova prednosti, a vodstvo od 8 golova postigli su prvi put u 56. minuti. Uz golmana Granića, koji je prikupio 17 obrana, na terenu su se odlično snašli Veraja i Karačić postigavši po 9 golova. Kod gostiju istaknuli su se Lazarić sa 6 i Barić sa 4 postignuta gola te golman Slakoper koji je domaćim igračima obranio 11 udaraca.